Bezpieczeństwo

Korzystając z serwisu Przemówienia.pl oraz z naszych usług indywidualnego zamawiania tekstów, macie Państwo gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Dbając o wygodę klienta oraz poufność przekazywanych danych, zdecydowaliśmy się na najlepsze rozwiązania, mające na celu zapewnić bezpieczeństwo osobom korzystającym z usług serwisu Przemówienia.pl.

Tym samym informujemy Państwa, że:

  • zapewniamy pełną dyskrecję oraz profesjonalizm. Przekazane nam dane zostaną użyte wyłącznie na potrzeby transakcji. Nie sprzedajemy zgromadzonych adresów i nazwisk, nie wykorzystujemy ich do rozsyłania reklam ani w żaden inny sposób, którego moglibyście sobie Państwo nie życzyć.
  • formularz wypełniany przy zamówieniu został podłączony bezpośrednio pod naszą pocztę, dzięki czemu nie ma możliwości przechwycenia informacji przez osoby niepożądane.
  • na każde indywidualne, zamówione u nas przemówienie możecie Państwo zażyczyć sobie dowodu wpłaty w postaci paragonu lub faktury VAT.
  • teksty dostępne na serwisie za opłatą (kod usługi SMS) są w pełni autorskie i nie znajdziecie ich Państwo nigdzie indziej.
  • korzystamy ze sprawdzonego systemu płatności www.przelewy24.pl – wykorzystującego certyfikat bezpieczeństwa SSL – Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.
Tagi: bezpieczeństwo, bezpieczeństwo serwisu, przemowienia, przemówienia, przemówienia.pl