O nas

W dzisiejszych czasach – czasach medialnych – to, w jaki sposób się prezentujemy i jak jesteśmy odbierani przez słuchaczy, ma ogromne znaczenie nie tylko dla nas samych, ale także dla rozwoju naszej kariery, charakteru sytuacji, reprezentowanego podmiotu, naszych bliskich, naszych podwładnych itd.

Nie wystarczy być wspaniałym rodzicem, by ślub dziecka uczynić wydarzeniem naprawdę uroczystym. Nie wystarczy być dobrym fachowcem i odpowiedzialnym człowiekiem, by piastować wysokie stanowisko w firmie. Piękne chwile gwarantują nam zwłaszcza piękne słowa.

Serwis Przemówienia.pl służy wsparciem zawsze wtedy, gdy zależy Ci by dobrze wypaść.
Pomoc możesz uzyskać aż na trzy różne sposoby:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego PORADNIKA. Dzięki niemu dowiesz się jak powinno wyglądać dobre przemówienie w zależności od okoliczności oraz znajdziesz zestaw bezcennych rad nie tylko jak napisać przemowę, ale również jak ją wygłosić. Gdy czujesz, że zjada Cię trema, przeczytaj też jak przemawiali sławni, których słowa zmieniały rzeczywistość.
 2. Wykup kod SMS i uzyskaj dostęp do bazy kilkuset gotowych przemówień na różne okazje. To naprawdę niewielki wydatek, gdyż uzyskujesz w ten sposób dostęp do bazy naszych autorskich prac, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Pamiętaj, że kod jest ważny tylko przez 24 godziny od otrzymania.
 3. Poprzez kontakt e-mail złóż zamówienie na indywidualne przemówienie, które nasz zespół stworzy specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj, że zadanie nam pytania i prośba o wycenę nic nie kosztuje, a my zobowiązujemy się do zachowania poufności informacji nawet w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji zamówienia. Zapoznaj się z naszą ofertą! Prosimy, żebyś w pierwszym mailu podał odpowiedzi na kilka pytań:
  1. Na kiedy jest potrzebne przemówienie?
  2. Ile minut powinno trwać?
  3. Do kogo będzie skierowane przemówienie?
  4. Gdzie będzie wygłaszane?
  5. Jaki ma być styl przemówienia – oficjalny czy nieoficjalny?
  6. Prosimy także o podanie swojego telefonu oraz imienia i nazwiska, to znacznie ułatwi nam kontakt.

Dzięki nam język giętki powie to, co głowa ma na myśli.

Serdecznie zapraszamy!

opis

Tagi: kontakt, o nas, przemówienia, przemówienia.pl, redakcja